Pr. Constantin Necula la penticostalii din Beiuş, în Duminica Ortodoxiei

 

7 Comentarii

You can Scrie un comentariu, or trackback from your own site.

  1. Stavros says:

    Maidanez de jidov odios, cum de nu-ţi bagi rîtul şi sub poala acestui preot, ” ce nu pricepe jidăneşte Scripturile” !?

  2. marcu says:

    Stavros: acolo este o turma de capre,iar popa este purtatorul samarului !

  3. Stavros says:

    Anume asta e grava problemă a jidovilor, evident şi a ta: toţi din jur, sunt “turme de capre” şi “catîri”, numai voi rămîneţi ŢAPI…, cu asta şi vă mîndriţi.

  4. marcu says:

    Stavros:poti spune ce doresti.Eu am vrut sa arat de ce nu comentez !

  5. Stavros says:

    …ai arătat deja.

  6. marcu says:

    Exact… Este parerea mea.

  7. Jicu Boevicu says:

    consiliul mondial bisericesc in formare.

Scrie un comentariu

Moldova Creştină 2009-2011